Home › Jak zorganizować Czarter jachtu?

Jak zorganizować Czarter jachtu?

Piękno tego wybrzeża, jego plaż i czystych wód, potrafią podkreślić jedynie najlepiej wykształceni poeci. Nie trudno tu o doskonałą rozrywkę, taką jak zwiedzanie marin i swobodne kursowanie po wodach chorwackiego Adriatyku. Gdy ma się możliwość na kursowanie po wodach międzynarodowych, nic nie stoi na przeszkodzie, by popłynąć także do marin w pobliskich krajach tego akwenu. Szczęście załogi z kursowania między jednymi z najpiękniejszych portów gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji. Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej pozwoli na zwiedzenie całego niepowtarzalnego wybrzeża i na dopłynięcie do krajobrazowych wysp, które kuszą własnym pięknem mnogość turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pomaga doskonale się zrelaksować podczas urlopu.

Wyposażenie łodzi w genialny sprzęt pozwala również przyjemnie spędzić każdy moment, dlatego sposobów na brak znudzenia na pokładzie znajdzie się naprawdę dużo. Chorwacja - niewielki jednak bardzo piękny kraj umiejscowiony nad Oceanem Adriatycki położony w południowej części Europy.

To wspaniałe i piękne lokalizacja uzyskuje coraz większą uznanie nie tylko wśród polskich turystów, ale także tych pochodzących z całego świata. Zwiedzając do Chorwacji na listę miejsc do zwiedzenia należy zanotować Dubrownik - to niezwykłe i bardzo czarowne miasto nazywane również "Perłą Adriatyku" pełne jest zabytkowych budowli, antycznych budynków czy uroczych, niewielkich uliczek w których nie sposób się nie zauroczyć.

Potężne wrażenie robią również mury obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został przejęty.

Najwspanialszy widok na miasto roztacza się ze wzgórza Srd - mix lazuru wody, czerwonych dachówek oraz jasności budynków powoduje naprawdę piorunujące wrażenie..


<< Poprzedni
Następny >>